رادیاتور های قرنیزی

رادیاتورهای قرنیزی جام صنعت آلیاژ اکسترودی با تکنولوژی مدرن پلیمری است که زیبایی قرنیزها و سادگی رادیاتورها را در یک سیستم فراهم آورده و اجازه می دهد گرما مثل رادیاتورهای دیواری سریع و مثل سیستم گرمایش از کف یکنواخت و از ارتفاع پایین در اتاق پخش شود. همچنین با حذف رادیاتورهای دیواری امکان ایجاد تنوع بیشتر در چیدمان وسایل، نصب آسانتر پرده ها و استفاده از بخش های مختلف اتاق به نحو مطلوب فراهم می گردد. استفاده از این سیستم به دلیل بازدهی بالا و نیز امکان استفاده از آب با دمای کم موجب کاهش مصرف انرژی به میزان حداقل ۲۵% می گردد. سطح تبادل حرارتی گسترش یافته در این رادیاتورها امکان استفاده از انرژی های تجدیدپذیر نظیر آبگرمکن های خورشیدی یا پمپ های حرارتی را حتی در زمستان های خیلی سرد فراهم می آورد. همچنین سادگی نصب روکار این رادیاتورها سبب می شود که در ساختمان های قدیمی نیز بدون تخریب قابل استفاده باشند. چیزی که در بقیه سیستم ها بدون تخریب بخش هایی از ساختمان ممکن نیست.

 

» امنیت بالا

  • طبق آمار ارائه شده توسط موسسه Hass & Lass ( در سال ۲۰۰۱) ۹۴ درصد جراحت های مربوط به رادیاتورها ناشی از برخورد با آن ها می باشد. با پوشش تمامی لوله ها، اتصالات و شیر آلات و همچنین حذف گوشه های تیز، امکان زخمی شدن بر اثر برخورد با این قطعات از بین می رود. همچنین سوختگی پوست کودکان در تماس با رادیاتورهای قدیمی با دمای بالا یکی از دغدغه های والدین به شمار می رود. با استفاده از آب با دمای پایین در رادیاتورهای جام صنعت این مشکل به کلی حذف می شود.

 

» نصب سریع و اطمینان بالا

  • با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته طراحی و ساخت اتصالات push fit سرعت نصب افزایش و هزینه نصب کاهش می یابد. استفاده از پلیمرهای خاص UPVC با کیفیت بالا همخوانی بی نظیری را از لحاظ رنگ و شکل بین کاورها و پروفیل رادیاتورها ایجاد می کند. همچنین طراحی جنس کاورها به نحوی است که بر اثر انبساط و انقباض بسیار جزئی پروفیل های جام صنعت به هنگام تغییر دما هیچ گونه صدایی تولید نمی شود. خاصیت ارتجاعی کاورها سبب ایجاد مقاومت زیاد در برابر ضربات و کشش ها شده و در نتیجه کاورها به هیچ وجه دچار تغییر شکل، ترک و یا شکست نمی شود.

 

 

» دیگر مزایای رادیاتورهای قرنیزی

  • طراحی ویژه و زیبا با رنگ ها و طرح های متنوع، قرنیزهای زیبایی را به نمایش می گذارد.

  • با دسترسی آسان به کل سیستم، تعمیرات احتمالی به سادگی و با سرعت هرچه تمام انجام می شود.

  • هزینه تعمیرات و نگهداری نسبت به سایر سیستم های گرمایشی به مراتب کمتر است.

  • همچنین کاوری پلاستیکی در پایین قرنیز تعبیه شده که امکان انتقال کابل های تلویزیون، اطلاعات یا سیستم صوتی اتاق را فراهم می آورد.

  • نتایج تست های آزمایشگاهی و تحلیل های ارائه شده توسط موسسه بین المللی BSRIA بر روی رادیاتورهای جام صنعت نشانگر توزیع دمایی کاملا یکنواخت با اختلاف دمای حدود  ۱٫۸c± بین گرمترین و سردترین نقاط اتاق می باشند. جالب توجه است که این اختلاف در سیستم های رادیاتورهای معمولی به ۱۳c می رسد.

رادیاتورهای جام صنعت اتاق را از ارتفاع پایین در هر طرف گرم کرده و بنابراین مثل رادیاتور معمولی که با گرم کردن توده هوا در ناحیه محدود اطراف خود و گردش طبیعی آن عمل می کنند، نقاط کور با دمای پایین و نقاط گرمتر از معمول وجود نخواهند داشت. در سیستم رادیاتورهای معمولی هوا ابتدا گرم و سبک شده و به سمت سقف حرکت می کند و با جایگزینی هوای خنک تر و سنگین تر، چرخش طبیعی هوا ایجاد می شود. بنابراین رادیاتورهای معمولی ابتدا سقف و ۳۰% بالایی اتاق را که نیازی به گرم کردن آن وجود ندارد، گرم می کنند.

رادیاتورهای جام صنعت نیازی به کف سازی و انجام عملیات خاص ساختمانی ندارند و حتی بر روی قطعات چوبی نیز قابل نصب است. همچنین این رادیاتورها نیاز به سیستم کنترلی خاص و پیچیده ندارند. اگرچه در صورت تمایل می توانند با سیستم اتوماسیون منزل (BMS) کنترل شوند.

یک دیدگاه بر “رادیاتور های قرنیزی
  1. مصطفی غفاری می‌گه:

    سلام، می خواستم بدونم قیمت رادیاتورهای قرنیزی و در خواست نمایندگی به چه صورت هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شش − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>